Statiegeld doneren bij COOP Blerick

Bertus COOP statiegeld actieSupermarkt COOP in Blerick biedt verenigingen en instanties de mogelijkheid om een sponsordoel te worden voor statiegeld. Vanaf 1 oktober tot en met 31 december is onze scouting gekozen als sponsordoel.

Mocht je al bij de COOP je boodschappen doen en je statiegeld inleveren, dan stellen wij het zeer op prijs als u op de knop doneren drukt. Met uw bijdrage kunnen wij weer klein spel- en knutselmateriaal aanschaffen voor onze jeugdleden.

Spaar uw lege flessen tijdens de feestdagen

Voorheen kwamen we ieder jaar op de eerste zaterdag van januari langs de deuren om uw statiegeld op te halen. Vaak waren de mensen al naar de winkel geweest en hadden al hun lege flessen ingeleverd. Met de komende feestdagen kunt u dus heel makkelijk en vrijblijvend uw lege flessen bij de COOP inleveren. Met een druk op de (doneer-)knop levert u een fantastische bijdrage aan onze jeugdvereniging.